Yasal Uyarı

Bu platform, içerik paylaşımı için bir alan sunmaktadır ve doğrudan sunucuda herhangi bir dosya barındırmamaktadır. Bu sebeple, sunucu sahipleri telif hakkı ihlallerinden dolayı sorumlu tutulamaz, dava konusu edilemez veya suçlanamazlar. Bu hizmeti sağlayan şirket, kullanım amacından kesinlikle sorumlu tutulamaz. Platform içinde bulunan yazılım arşivi, tekil kurulum dosyaları ve diğer dosyaların tamamı veya bir kısmı yasadışı materyaller içerebilir. Kullanımına dair tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

Bu platformda paylaşılan içeriklerin temel amacı, ev kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği ücretli ve/veya ücretsiz programları paylaşmaktır. Eğer denediğiniz ve beğendiğiniz yazılımlar varsa, özellikle ücretli olanları satın alarak orijinal lisanslarını edinmeniz önerilir. Site üzerinde paylaşılan tüm belgeler ve dosyalar, öncelikle ev kullanıcıları düşünülerek tasarlanmış olup, İŞ YERİ ÇALIŞANLARI ve ŞİRKET SAHİPLERİ için bu dosyaların indirilmesi TAMAMEN YASAKTIR.

Bu bağlamda, yönetimin içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Platform, sosyal ağ tarzında bir paylaşım alanıdır, üyeliklere ve paylaşımlara açıktır. İndirdiğiniz içeriklerle ilgili herhangi bir konuda, kullanım veya kurulum sorunlarında, üreticiden destek almanız gerekmektedir. İndirilen dosyaların kurulumu, kullanımı veya çalıştırılması tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Bu siteyi, başınıza gelebilecek herhangi bir durumdan dolayı sorumlu tutamazsınız.

Lisansla ilgili yasal ve yasa dışı sorunlar, sistemde meydana gelebilecek hatalar tamamen kullanıcı hatası olup, tüm yükümlülükler kurulum dosyasını kullanan kişiye aittir. Kurulum dosyasını bilgisayarına indiren herhangi bir kişi, bu sözleşmeyi KABUL ETMİŞ SAYILIR VE/VEYA SİTE YÖNETİCİLERİNİN VE/VEYA KURULUM DOSYASI HAZIRLAYANLARIN VE PAYLAŞIM YAPANLARIN HİÇBİR SORUMLULUĞU olmadığını indirme işlemi yapan kişi kabul etmiş sayılır.

İçeriklerin tamamı tanıtım amacı taşımakta olup, beğendiğiniz ürünleri mutlaka üreticiden satın almanızı öneririz. Site içindeki üyelik bilgileri tamamen gizlidir; ancak, bu durum herhangi bir suç işleme veya hakaret gibi durumları içermemektedir. Bu tür durumlarda, bilgiler resmi makamlarla paylaşılabilir.

Yukarıda belirtilenleri kabul etmiyorsanız, sizi Google sitesine yönlendiriyoruz ve bu platformu terk etmenizi öneriyoruz.

Bu sözleşme herhangi bir yasallaştırma sürecinden geçmemiş olup, oluşabilecek tüm sorunlar ve/veya hatalar, sitemizi ziyaret eden, indirme işlemi yapan ve kurulum işlemi yapanların sorumluluğunu kabul ettiği varsayılır.

Telif Hakkı Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaçlamaktadır. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Telif hakkı olduğunu düşündüğünüz içerikleri hak sahipleri arastir veya buradan ulaşarak bize bildirebilir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; [email protected] mail adresinden veya BURADAN bize ulaşabilirler. Ulaştırılan talep ve şikayetler Hukuk Müşaviri’miz tarafından incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan kullanıcıların tespiti için gerekli teknik veriler de ayrıca sağlanacaktır.