1. Anasayfa
  2. Bilgi
Trendlerdeki Yazı

Zaim Usta Menü Fiyatları – Güncel Fiyat Listesi 2024

Zaim Usta Menü Fiyatları – Güncel Fiyat Listesi 2024
Zaim Usta Menü fiyat listesi
0

Zaim Usta Menü Fiyatları Nedir? İzmir’in zengin lezzetlerini tanıtmak üzere yola çıkan Zaim Usta, şehrin eşsiz tatlarını sunan mekanları araştırma ve takipçilere tanıtma misyonunu sürdürüyor. İzmir’in Bornova ilçesinde, Mersinli olarak bilinen bölgede faaliyet gösteren Zaim Usta, esnaf lokantası olarak hizmet veriyor. Bu lezzet durağının gurme hesaplar ve takipçiler tarafından merak edilen özelliklerini keşfetmeden önce, Zaim Usta’nın tezgahında şu anda aktif olarak görev yapan oğlu Kemal Bey, bayrağı teslim almış görünüyor. Kemal Bey, güler yüzlü tavırları ve mesleki bilgisi ile tanınan bir isimdir.

Zaim Usta Menü Fiyatları – Güncel Fiyat Listesi

Zaim Usta’nın oğlu Kemal Bey, aynı zamanda sosyal medya platformlarında sık sık paylaşımlar yaparak mekanlarının lezzetini takipçileriyle buluşturuyor. Zaim Usta’nın esnaf lokantasında sunulan yemek çeşitliliği, damak zevkine hitap eden geniş bir menüyü içerir. Bu menü, İzmir’in yöresel lezzetlerinden geniş bir yelpazede sunulan seçeneklerle birlikte zenginleşmiştir.

Zaim Usta Menü fiyatları
Zaim Usta Menü fiyatları
thumbnail
Önerilen Yazı
Claymore Viski Fiyatı (100’lük, 70’lik) – Tadı Yorumları 2024

Zaim Usta Menü Fiyatları 2024

Zaim Usta’nın sunduğu lezzetler arasında öne çıkan fiyatlar, bütçe dostu bir gastronomik deneyim sunuyor.

  • Arnavut ciğeri 215 TL,
  • Kuzu gerdan 400 TL,
  • Keşkek 75 TL,
  • Enginar yemeği 200 TL,
  • Sarma gömlek ciğer 230 TL
  • Cacık 40 TL gibi çeşitlilik gösteren fiyatlar, lezzetli bir yemek deneyimi için oldukça makul görünüyor.

Bu fiyatlar, bir kişinin 300-350 TL arasında bir ödeme yaparak doyurucu ve enfes yemeklerden keyif almasına olanak tanıyor.

Zaim Usta Menü fiyatları
Zaim Usta Menü fiyatları

Ancak, Zaim Usta’nın işletmesinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri, mekanın sıklıkla kalabalık olması ve yemeklerin hızlı tükenmesidir. Erken saatlerde gitmek, işletmenin “Erken gelen yer” sloganıyla öne çıktığı gibi, yemek bulma şansını artırır. Ancak, öğleden sonraları mekana gitmek isteyenlerin, lezzetli yemekleri garantilemek adına önceden rezervasyon yapmaları veya erken gitmeleri önerilir.

Zaim Usta fiyatları zamanla değişebilir ve bu konu unutulmamalıdır. Bu nedenle, herhangi bir fiyat değişikliği durumunda güncelleme sağlanacaktır. Lezzetli ve bütçe dostu yemek seçenekleri sunan Zaim Usta, gastronomi tutkunları için keyifli bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Zaim Usta Menü Listesi

Esnaf lokantası olarak başlayan Zaim Usta’nın lezzet serüveni, zaman içinde büyük bir ilgi ve talep görmeye başlamış, özellikle Zaim Usta’nın ustalığıyla hazırlanan yemeklerin popülerliği hızla artmıştır. Lokantanın bulunduğu konum, sanayi bölgesi içinde yer aldığından, çalışanlar kadar çevre ilçelerden ve sanayi dışından gelen ziyaretçilerle de yoğun bir ilgiyle karşılanıyor.

Zaim Usta Menü fiyatları
Zaim Usta Menü fiyatları
thumbnail
Önerilen Yazı
Bim Krem Şanti Fiyatı Nedir? Güncel Fiyat Listesi 2024

Zaim Usta’nın menüsü, özellikle et yemekleri konusunda zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Arnavut ciğeri, sarma gömlek ciğer, patlıcanlı et yemeği, cumartesi günleri özel olarak sunulan enginar, keşkek, kuzu gerdan ve kuzu haşlama gibi birbirinden lezzetli seçenekler, Zaim Usta’nın mutfakta maharetini sergilediği öne çıkan lezzetlerdir. Her biri özenle hazırlanan bu yemekler, müşterilere damak zevkine hitap eden bir deneyim sunmayı amaçlar.

Zaim Usta’nın menüsündeki çeşitlilik, et severlerden sebze yemekleri tercih edenlere kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Lezzetin yanı sıra sıcak ve samimi atmosferiyle de öne çıkan Zaim Usta’nın lokantası, gastronomik bir serüven arayışında olanları kendine çekmeye devam ediyor.

Kaynak Alınan Site: https://www.menufiyatlari.com.tr/zaim-usta-menu-fiyat/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir