1. Anasayfa
  2. Bilgi
Trendlerdeki Yazı

Esra Ezmeci Tuzlu Su ve Çapalama

Esra Ezmeci Tuzlu Su ve Çapalama Nedir? Nasıl Yapılır?
Esra Ezmeci Tuzlu Su ve Çapalama
0

Esra Ezmeci tuzlu su ve çapalama nedir? Nasıl yapılır? Soruları, özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan ve pek çok kadının yanıt aradığı sorular olarak dikkat çekmektedir. Uzman Psikolog Esra Ezmeci’nin kadınlar için geliştirdiği ve önerdiği tuzlu su ve çapalama oldukça merak edilmektedir.

Esra Ezmeci Tuzlu Su ve Çapalama Nedir? Nasıl Yapılır?

Esra Ezmeci, sadece klinik psikolog alanında değil, aynı zamanda daha birçok alanda da oldukça başarılı bir isim olarak dikkat çekmektedir. Esra Ezmeci tarafından bulunan çapalama tekniği, hem kadın erkek ilişkileri hem de kadınların kendisini çok daha iyi hissetmesi gibi faydalara sahiptir.

Özellikle sevdiği kişiyi kendisine bağlamak isteyen ve dişil enerjilerini ortaya çıkarmak isteyen kadınlar için Esra Ezmeci’nin çapalama yöntemi oldukça faydalı olurken, pek çok kadın bu yöntemi araştırmaktadır.

Esra Ezmeci Tuzlu Su ve Çapalama
Esra Ezmeci Tuzlu Su ve Çapalama

Tuzlu Su ve Çapalama Nedir?

Tuzlu su ve çapalama nedir? Sorusuna yanıt olarak; Özellikle tuzlu su ve çapalama, Esra Ezmeci tarafından kadınlara önerilen ve son zamanlarda da kadınlar tarafından sıkça merak edilen ve uygulanan bir yöntemdir.

Tuzlu su ve çapalama, kadınların dişil enerjisini arttıran ve partnerleri ile ilişkilerini güçlendirirken kendilerini de çok iyi hissetmelerini sağlayan bir yöntemdir. Bunun için kadınların Esra Ezmeci’nin tarif ettiği şekilde bir miktar tuzlu suyu duş suyuna ilave etmesi gerekmektedir.

Ardından bu tuzlu su ile yıkanan kadınlar duştan çıktıktan sonra ciddi oranda bir dişil enerji yakalayabilmektedir. Esra Ezmeci tuzlu su ve çapalama yöntemi ile pek çok kadının partnerleri ile olan ilişkilerini düzenlemeyi başarmıştır.

Esra Ezmeci Çapalama Nedir, Nasıl Yapılır?

Esra Ezmeci çapalama nedir, nasıl yapılır? Sorusuna yanıt olarak; Çapalama, aslında kadınların erkekleri kendisine bağlaması için geliştirilmiş bir yöntemdir. Çapalama yöntemi, temelinde partneriniz ile çok keyifli bir anda onun çeşitli noktalarına baskı uygulamanızı içermektedir.

Uzman Psikolog Esra Ezmeci tarafından geliştirilen çapalama yöntemi şu adımlarla yapılmaktadır.

  • Öncelikle eşinizle veya partnerinizle olduğunuz çok mutlu bir anda mesela çok keyifli bir tap noktasında olmanız gerekmektedir.
  • Ardından eşinizin avuç içine, omzuna ya da ensesine küçük baskılar uygulayın.
  • Bunun için örneğin eşinizin avuç içinin ortasına 3 saniyelik 4 ya da 5 kez baskı uygulayın.
  • Böylece eşinizi kendinize bağlayarak bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.
Esra Ezmeci Tuzlu Su ve Çapalama
Esra Ezmeci Tuzlu Su ve Çapalama

Esra Ezmeci Tuzlu Su Tarifi

Esra Ezmeci’nin tuzlu su yöntemi pek çok kadın tarafından merak edilirken, özellikle bu yöntem için tarifi bilmeyen kadınlar Esra Ezmeci tuzlu su tarifi araştırması yapmaktadır. Esra Ezmeci’nin önerdiği bu yöntem için kadınların yapması gerekenler sırasıyla şöyledir.

  • Haftada bir banyodan sonra 1 litre suya 2 kaşık tuz ekleyin.
  • Karışımı banyodan sonra sağ tarafınızdan başlayarak tüm vücudunuza dökün.
  • 1 gece o şekilde kalın.
  • Ertesi gün uyandığınızda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Özellikle pek çok kişi bu yöntemin saçma olduğunu ve hiçbir etkisi olmayacağını düşünmekte ve dile getirmektedir. Ayrıca bu yöntemi merak eden pek çok kadın da özellikle çeşitli site ve forumlarda Esra Ezmeci tuzlu su tarifi yapanlar yorumlarını merak etmekte ve okumaktadır.

Bu tarifi yapanlar ve belirtenler arasında pek çok kadın, gerçekten de uyandıklarına hem dişil enerjilerinin hem de kendi enerjilerinin çok yüksek olduğunu dile getirmektedir. Özellikle partneri ile sorun yaşayan kadınlar, bu yöntem ile erkeğinin daha çok ilgisini çekmeye başladığını söylemektedir.

Ancak yorumlar arasında bu yöntemin hiçbir işe yaramadığını söyleyenler de bulunmaktadır. Esra Ezmeci’nin önerdiği bu yöntem yine de pek çok kadın tarafından denenmektedir.

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir